спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF806 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 271 mm |
| височина | 52,7 mm |
| тегло | 12,93 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| минимална дебелина | 23 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 62 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF806
65.1 €
-20%
52.08 €
|
|
FERODO DDF8061
|
|
APEC braking DSK674
|
|
ASHIKA 6002297
|
|
ATE 24012501261
|
|
ATE 425126
|
|
BENDIX 561750B
|
|
BLUE PRINT ADT34376
40.6 €
-20%
32.48 €
|
|
BOSCH 0986478631
|
|
Brake ENGINEERING 955340
|
|
Brake ENGINEERING DI955340
|
|
BRECO BS8168
|
|
BREMBO 09591610
|
|
BREMBO 09591610
|
|
DELPHI BG2906
61.34 €
-20%
49.08 €
|
|
FERODO DDF8061
|
|
HP (ZEBRA) 57391
|
|
JAPANPARTS DI297
|
|
JURID 561750J
|
|
KAVO PARTS BR9347
|
|
LPR T2731V
|
|
MINTEX MDC905
|
|
NATIONAL NBD562
|
|
NECTO WN912
|
|
PAGID 53638
|
|
QH Benelux 57391
|
|
QUINTON HAZELL BDC3926
|
|
QUINTON HAZELL BDC3926P
|
|
REMSA 656720
|
|
sbs 1815204532
37.95 €
-0%
37.95 €
|
|
TEXTAR 92081000
|
|
TEXTAR 98200081001
|
|
TRW DF2724
60.69 €
-20%
48.55 €
|
|
ZIMMERMANN 590257100
|
|
TOYOTA 4351228090
|
|
TOYOTA 4351228100
|
| Toyota PREVIA (TCR2_, TCR1_) | 132 коня | бензин |
| Toyota PREVIA (TCR2_, TCR1_) | 132 коня | бензин |
