спирачен диск HERTH+BUSS JAKOPARTS
спирачен диск
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J3302081 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| диаметър | 271 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| брой на дупките | 5 |
| брой на дупките 1 | 2 |
| вътрешен диаметър | 146,8 mm |
| минимална дебелина | 23 mm |
| височина | 52,5 mm |
| диаметър на главината | 62 mm |
| повърхност | с покритие |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16232
65.57 €
-20%
52.46 €
|
|
A.B.S. 16232OE
|
|
ABE C32081ABE
48.32 €
-20%
38.65 €
|
|
ACDelco AC3354D
|
|
AP 24532
|
|
APEC braking DSK674
|
|
ASHIKA 6002297
|
|
ASHUKI T60250
|
|
ATE 24012501261
|
|
ATE 425126
|
|
BENDIX 561750B
|
|
BLUE PRINT ADT34376
40.6 €
-20%
32.48 €
|
|
BORG & BECK BBD5107
|
|
BOSCH 0986478631
|
|
BOSCH 0986AB5207
|
|
BOSCH 0986AB6349
|
|
BOSCH 0986AB9563
|
|
BOSCH F026A00968
|
|
Brake ENGINEERING DI955340
|
|
BRECO BS 8168
|
|
BREMBO 09591610
|
|
CAR 142773
|
|
CAR HPD773
|
|
COMLINE ADC0139V
|
|
DELPHI BG2906
61.34 €
-20%
49.08 €
|
|
DJ PARTS BD1016
|
|
DOYEN DDF806
|
|
E.T.F. 192810
|
|
FENOX TB219227
|
|
FERODO DDF806
65.1 €
-20%
52.08 €
|
|
FERODO DDF8061
|
|
FIRST LINE FBD891
|
|
FREMAX BD2810
|
|
fri.tech. BD0886
|
|
fri.tech. DF886
|
|
FTE BS3926
|
|
GIRLING 6027241
|
|
HELLA 8DD355105261
|
|
HELLA PAGID 8DD355105261
|
|
HP (ZEBRA) HP57391
|
|
IPS Parts IBT1297
|
|
ITN 102300149
|
|
JAPANPARTS DI297
|
|
JAPANPARTS JDI297
|
|
JAPKO 60297
|
|
JURID 561750J
|
|
KAGER 370637
|
|
KAISHIN CBR160
|
|
KAVO PARTS BR9347
|
|
KAVO PARTS BR9347C
|
|
KAWE 658010
|
|
LEMFÖRDER 1993201
|
|
LPR T2731V
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2724
|
|
MAGNETI MARELLI 600000087120
|
|
MAPCO 25566
|
|
MDR MFD2297
|
|
MEYLE 30155210041PD
|
|
MINTEX MDC905
|
|
NATIONAL NBD562
|
|
NECTO WN912
|
|
NiBK RN1461
|
|
NIPPARTS J3302081
33.79 €
-20%
27.03 €
|
|
NK 204532
|
|
NK 314532
|
|
NPS T330A80
|
|
OPTIMAL BS5800
|
|
PAGID 53638
|
|
PARTS-MALL PRF036
|
|
PATRON PBD2724
|
|
PEX 140587
|
|
PILENGA V673
|
|
PROTECHNIC PRD2241
51.62 €
-0%
51.62 €
|
|
QH Benelux 658010
|
|
QH Benelux BDC3926
|
|
QUINTON HAZELL BDC3926
|
|
QUINTON HAZELL BS3926
|
|
REMSA 658010
|
|
ROADHOUSE 658010
|
|
ROTINGER RT2223
|
|
ROTINGER RT2223T5
|
|
sbs 1815204532
37.95 €
-0%
37.95 €
|
|
sbs 1815314532
|
|
SOLID AUTO (UK) T106056
|
|
ST-TEMPLIN 0311027670
|
|
STARMANN TS1529
|
|
TEXTAR 92081000
|
|
TEXTAR 98200081001
|
|
TRISCAN 812013136
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 4035063
|
|
TRUSTING DF886
|
|
TRW DF2724
60.69 €
-20%
48.55 €
|
|
VEMA 98561
|
|
VILLAR 6281669
|
|
WOKING D658010
|
|
ZIMMERMANN 590257100
|
|
TOYOTA 4351228090
|
|
TOYOTA 4351228100
|
| Toyota PREVIA (TCR2_, TCR1_) | 132 коня | бензин |
| Toyota PREVIA (TCR2_, TCR1_) | 132 коня | бензин |
