спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF2751 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 278 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22,2 mm |
| центриращ диаметър | 63,5 mm |
| височина | 47 mm |
| брой на дупките | 4 |
| мярка на резбата | 13,7 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AC 5026785
|
|
A.B.S. 16371
54.41 €
-20%
43.53 €
|
|
ABEX W0833
|
|
ACDelco AC2425D
|
|
APEC braking DSK685
|
|
ATE 24012401491
|
|
BENDIX 561986B
|
|
BENDIX 561986BC
|
|
BORG & BECK BBD5078
|
|
BOSCH 0986478427
|
|
BOSCH 0986479864
|
|
BRADI 1174824
|
|
Brake ENGINEERING DI955488
|
|
BREMBO 09676610
|
|
CAR 142260
|
|
CAR HPD260
|
|
DBA DBA508
|
|
DELPHI BG3056
76.18 €
-20%
60.95 €
|
|
DELPHI BS4528
|
|
FAG BS4528
|
|
FEBI BILSTEIN 10706
41.48 €
-20%
33.19 €
|
|
FERODO DDF801
48.6 €
-20%
38.88 €
|
|
FERODO DDF8011
|
|
FERODO DRF801
|
|
FIRST LINE FBD830
|
|
FTE BS4528
|
|
GIRLING 6027511
|
|
HELLA 8DD355104641
|
|
JURID 561986J
|
|
JURID 561986JC
|
|
LEMFÖRDER 2722601
|
|
LPR F1541V
37.95 €
-20%
30.36 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353611748240
|
|
MAPCO 15817
|
|
METELLI 230498
|
|
METZGER 24579
|
|
MEYLE 7155217027
|
|
MGA D1298
|
|
MINTEX MDC843
|
|
NATIONAL NBD760
|
|
NK 202542
|
|
NK 312542
|
|
OBTEC A/S 171717V
|
|
PAGID 51035
|
|
PEX 140206
|
|
PILENGA V275
|
|
QH Benelux 57701
|
|
QUINTON HAZELL BDC4528
|
|
QUINTON HAZELL BSF4528
|
|
REMSA 646910
|
|
ROADHOUSE 646910
|
|
ROULUNDS RUBBER D2425
|
|
SWAG 50910706
|
|
TEXTAR 92075400
60.34 €
-20%
48.27 €
|
|
TEXTAR 98200075401
|
|
TRISCAN 812016132
|
|
TRUSTING DF501
36.68 €
-0%
36.68 €
|
|
VALEO 186401
127.56 €
-20%
102.05 €
|
|
WOKING P646910
|
|
ZIMMERMANN 250133800
|
|
ZIMMERMANN 250133850
|
|
ZIMMERMANN 250133852
|
|
FORD 4044278
|
|
FORD 4056031
|
|
FORD 4070864
|
|
FORD 5026785
|
|
FORD 6676462
|
|
FORD 93BX1125CB
|
| Ford MONDEO I комби (BNP) | 112 коня | бензин |
| Ford MONDEO I (GBP) | 112 коня | бензин |
| Ford MONDEO I седан (GBP) | 112 коня | бензин |
| Ford MONDEO I (GBP) | 170 коня | бензин |
| Ford MONDEO I седан (GBP) | 170 коня | бензин |
| Ford MONDEO I комби (BNP) | 170 коня | бензин |
| Ford SCORPIO II (GFR, GGR) | 207 коня | бензин |
| Ford SCORPIO II комби (GNR, GGR) | 207 коня | бензин |
| Ford MONDEO II (BAP) | 170 коня | бензин |
| Ford MONDEO II седан (BFP) | 170 коня | бензин |
| Ford MONDEO II комби (BNP) | 115 коня | бензин |
| Ford MONDEO II комби (BNP) | 131 коня | бензин |
| Ford MONDEO II комби (BNP) | 170 коня | бензин |
| Ford COUGAR (EC_) | 170 коня | бензин |
| Ford MONDEO II (BAP) | 205 коня | бензин |
| Ford MONDEO II седан (BFP) | 205 коня | бензин |
| Ford MONDEO II комби (BNP) | 205 коня | бензин |
| Ford COUGAR (EC_) | 205 коня | бензин |
| Ford MONDEO II (BAP) | 170 коня | бензин |
| Ford MONDEO II седан (BFP) | 170 коня | бензин |
| Ford MONDEO II комби (BNP) | 170 коня | бензин |
| Ford COUGAR (EC_) | 170 коня | бензин |
| Ford MONDEO I (GBP) | 136 коня | бензин |
