спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | F1541V |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| за номер артикул | F1541V |
| центриращ диаметър | 64 mm |
| брой на дупките | 4 |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| височина | 47 mm |
| диаметър | 278 mm |
| минимална дебелина | 22,2 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR F1541V
37.95 €
-20%
30.36 €
|
|
APEC braking DSK685
|
|
ATE 24012401491
|
|
BENDIX 561896B
|
|
BENDIX 561986B
|
|
BOSCH 0986478427
|
|
BRADI 1174824
|
|
Brake ENGINEERING DI955488
|
|
BRECO BS8204
|
|
BREMBO 09676610
|
|
CAR 142260
|
|
CIFAM 800498
|
|
DELPHI BG3056
76.18 €
-20%
60.95 €
|
|
FERODO DDF801
48.6 €
-20%
38.88 €
|
|
FREMAX BD6785
|
|
FTE BS4528
|
|
GRAF DF29498
|
|
INTERBRAKE FR541V
|
|
JURID 561896J
|
|
JURID 561986J
|
|
METELLI 230498
|
|
MINTEX MDC843
|
|
PAGID 51035
|
|
PILENGA V275
|
|
QUINTON HAZELL BDC4528
|
|
REMSA 646910
|
|
ROADHOUSE 646910
|
|
TEXTAR 92075400
60.34 €
-20%
48.27 €
|
|
TRW DF2751
70.56 €
-20%
56.45 €
|
|
URPA 101513
|
|
VALEO 186401
127.56 €
-20%
102.05 €
|
|
ZIMMERMANN 250133800
|
|
FORD 1513979
|
|
FORD 4056031
|
|
FORD 4070864
|
|
FORD 5026785
|
|
FORD 6676462
|
|
FORD 93BX1125CB
|
| Ford MONDEO I комби (BNP) | 112 коня | бензин |
| Ford MONDEO I (GBP) | 112 коня | бензин |
| Ford MONDEO I седан (GBP) | 112 коня | бензин |
| Ford MONDEO I (GBP) | 170 коня | бензин |
| Ford MONDEO I седан (GBP) | 170 коня | бензин |
| Ford MONDEO I комби (BNP) | 170 коня | бензин |
| Ford SCORPIO II (GFR, GGR) | 207 коня | бензин |
| Ford SCORPIO II комби (GNR, GGR) | 207 коня | бензин |
| Ford MONDEO I седан (GBP) | 132 коня | бензин |
| Ford MONDEO I комби (BNP) | 132 коня | бензин |
| Ford MONDEO I (GBP) | 132 коня | бензин |
| Ford MONDEO II (BAP) | 115 коня | бензин |
| Ford MONDEO II (BAP) | 170 коня | бензин |
| Ford MONDEO II седан (BFP) | 115 коня | бензин |
| Ford MONDEO II седан (BFP) | 170 коня | бензин |
| Ford MONDEO II комби (BNP) | 115 коня | бензин |
| Ford MONDEO II комби (BNP) | 131 коня | бензин |
| Ford MONDEO II комби (BNP) | 170 коня | бензин |
| Ford COUGAR (EC_) | 170 коня | бензин |
| Ford MONDEO II (BAP) | 205 коня | бензин |
| Ford MONDEO II седан (BFP) | 205 коня | бензин |
| Ford MONDEO II комби (BNP) | 205 коня | бензин |
| Ford COUGAR (EC_) | 205 коня | бензин |
| Ford MONDEO I комби (BNP) | 136 коня | бензин |
| Ford MONDEO II (BAP) | 170 коня | бензин |
| Ford MONDEO II седан (BFP) | 170 коня | бензин |
| Ford MONDEO II комби (BNP) | 170 коня | бензин |
| Ford COUGAR (EC_) | 170 коня | бензин |
