спирачен диск VALEO
спирачен диск
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 186401 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| външен диаметър | 278 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| центриращ диаметър | 63,6 mm |
| височина | 47 mm |
| минимална дебелина | 22,2 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VALEO DF868
|
|
A.B.S. 16371
54.41 €
-20%
43.53 €
|
|
A.B.S. 16371OE
|
|
ATE 24012401491
|
|
BENDIX 561986B
|
|
BOSCH 0986478427
|
|
BOSCH 986478427
|
|
BREMBO 09676610
|
|
BREMBO 9676610
|
|
BREMBO FD058000
|
|
BREMBO FS058000
|
|
DELPHI BG3056
76.18 €
-20%
60.95 €
|
|
DEX DF501
|
|
FERODO DDF801
48.6 €
-20%
38.88 €
|
|
FERODO DRF801
|
|
FTE BS4528
|
|
JURID 561986J
|
|
LPR F1541V
37.95 €
-20%
30.36 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6027511
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2751
|
|
METELLI 230498
|
|
MGA D1298
|
|
MINTEX MDC843
|
|
MOTAQUIP LVBD807
|
|
MOTAQUIP VBD807
|
|
NK 1815202542
|
|
PAGID 51035
|
|
PILENGA V275
|
|
QUINTON HAZELL 646910
|
|
QUINTON HAZELL BDC4528
|
|
QUINTON HAZELL BSF4528
|
|
REMSA 646910
|
|
ROADHOUSE 646910
|
|
ROULUNDS RUBBER D2425
|
|
sbs 1815202542
38.58 €
-0%
38.58 €
|
|
TEXTAR 92075400
60.34 €
-20%
48.27 €
|
|
TEXTAR 982000754
|
|
TEXTAR 98200075401
|
|
TRIPLE FIVE ADC5105
|
|
TRIPLE FIVE YH2534
|
|
TRUSTING DF501
36.68 €
-0%
36.68 €
|
|
TRW DF2751
70.56 €
-20%
56.45 €
|
|
FORD 4070864
|
|
FORD 5026785
|
|
FORD 6676462
|
| Ford MONDEO I (GBP) | 170 коня | бензин |
| Ford MONDEO I седан (GBP) | 170 коня | бензин |
| Ford MONDEO I комби (BNP) | 170 коня | бензин |
| Ford SCORPIO II (GFR, GGR) | 207 коня | бензин |
| Ford SCORPIO II комби (GNR, GGR) | 207 коня | бензин |
| Ford MONDEO I седан (GBP) | 132 коня | бензин |
| Ford MONDEO I комби (BNP) | 132 коня | бензин |
| Ford MONDEO I (GBP) | 132 коня | бензин |
| Ford MONDEO II (BAP) | 170 коня | бензин |
| Ford MONDEO II седан (BFP) | 170 коня | бензин |
| Ford MONDEO II комби (BNP) | 170 коня | бензин |
| Ford COUGAR (EC_) | 170 коня | бензин |
| Ford MONDEO II (BAP) | 205 коня | бензин |
| Ford MONDEO II седан (BFP) | 205 коня | бензин |
| Ford MONDEO II комби (BNP) | 205 коня | бензин |
| Ford COUGAR (EC_) | 205 коня | бензин |
| Ford MONDEO I (GBP) | 115 коня | бензин |
| Ford MONDEO I комби (BNP) | 115 коня | бензин |
| Ford MONDEO I комби (BNP) | 136 коня | бензин |
| Ford MONDEO II (BAP) | 170 коня | бензин |
| Ford MONDEO II седан (BFP) | 170 коня | бензин |
| Ford MONDEO II комби (BNP) | 170 коня | бензин |
| Ford COUGAR (EC_) | 170 коня | бензин |
