спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF801 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 278 mm |
| височина | 47 mm |
| тегло | 12,97 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22,2 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 63,6 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 107,95 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF801
48.6 €
-20%
38.88 €
|
|
FERODO DDF8011
|
|
AC 5026785
|
|
APEC braking DSK685
|
|
ATE 24012401491
|
|
ATE 424149
|
|
BENDIX 561986B
|
|
BENDIX 561986BC
|
|
BOSCH 0986478427
|
|
Brake ENGINEERING 955488
|
|
Brake ENGINEERING DI955488
|
|
BRECO BS8204
|
|
BREMBO 09676610
|
|
BREMBO 09676610
|
|
DELPHI BG3056
76.18 €
-20%
60.95 €
|
|
FEBI BILSTEIN 10706
41.48 €
-20%
33.19 €
|
|
FERODO DDF8011
|
|
FTE BS4528
|
|
GRAF DF29498
|
|
HP (ZEBRA) 57701
|
|
JURID 561986J
|
|
JURID 561986JC
|
|
LPR F1541V
37.95 €
-20%
30.36 €
|
|
MAGNETI MARELLI 1174824
|
|
MAGNETI MARELLI 1174824
|
|
METELLI 230498
|
|
METELLI 230498
|
|
MGA D1298
|
|
MINTEX MDC843
|
|
NATIONAL NBD760
|
|
NECTO WN962
|
|
NK 202542
|
|
PAGID 51035
|
|
QH Benelux 57701
|
|
QUINTON HAZELL BDC4528
|
|
QUINTON HAZELL BDC4528P
|
|
REMSA 619020
|
|
ROADHOUSE 64691
|
|
sbs 1815202542
38.58 €
-0%
38.58 €
|
|
TEXTAR 92075400
60.34 €
-20%
48.27 €
|
|
TEXTAR 98200075401
|
|
TRW DF2751
70.56 €
-20%
56.45 €
|
|
VALEO 186401
127.56 €
-20%
102.05 €
|
|
ZIMMERMANN 250133800
|
|
FORD 1513979
|
|
FORD 4056031
|
|
FORD 4070864
|
|
FORD 5026785
|
|
FORD 6676462
|
|
FORD 93BX1125CB
|
| Ford MONDEO I (GBP) | 170 коня | бензин |
| Ford MONDEO I седан (GBP) | 170 коня | бензин |
| Ford MONDEO I комби (BNP) | 170 коня | бензин |
| Ford SCORPIO II (GFR, GGR) | 207 коня | бензин |
| Ford SCORPIO II комби (GNR, GGR) | 207 коня | бензин |
| Ford MONDEO I седан (GBP) | 132 коня | бензин |
| Ford MONDEO I комби (BNP) | 132 коня | бензин |
| Ford MONDEO I (GBP) | 132 коня | бензин |
| Ford MONDEO II (BAP) | 131 коня | бензин |
| Ford MONDEO II (BAP) | 170 коня | бензин |
| Ford MONDEO II седан (BFP) | 170 коня | бензин |
| Ford MONDEO II комби (BNP) | 115 коня | бензин |
| Ford MONDEO II комби (BNP) | 131 коня | бензин |
| Ford MONDEO II комби (BNP) | 170 коня | бензин |
| Ford COUGAR (EC_) | 170 коня | бензин |
| Ford MONDEO II (BAP) | 205 коня | бензин |
| Ford MONDEO II седан (BFP) | 205 коня | бензин |
| Ford MONDEO II комби (BNP) | 205 коня | бензин |
| Ford COUGAR (EC_) | 205 коня | бензин |
| Ford MONDEO I комби (BNP) | 136 коня | бензин |
| Ford MONDEO II (BAP) | 170 коня | бензин |
| Ford MONDEO II седан (BFP) | 170 коня | бензин |
| Ford MONDEO II комби (BNP) | 170 коня | бензин |
| Ford COUGAR (EC_) | 170 коня | бензин |
