спирачен диск FEBI BILSTEIN
спирачен диск
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 26404 |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| дебелина | 56 mm |
| дебелина | 45 mm |
| външен диаметър | 300 mm |
| кръг на дупките | 112 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| страна на монтаж | задна ос |
| минимална дебелина | 10 mm |
| тегло | 5,413 kg |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 2214230712
|
|
A.B.S. 17838
|
|
A.B.S. 17838OE
|
|
ABE C4M037ABE
38.65 €
-20%
30.92 €
|
|
AP 14970V
|
|
APEC braking DSK2703
|
|
ATE 24011201831
|
|
BORG & BECK BBD4663
|
|
BOSCH 0986479414
|
|
BOSCH 0986AB5927
|
|
BOSCH 0986AB6141
|
|
Brake ENGINEERING DI956694
|
|
BRECO BV7761
|
|
BREMBO 08A73411
|
|
CAR 1421370
|
|
CIFAM 8001146C
|
|
COMLINE ADC1660
|
|
DELPHI BG4298
81.42 €
-20%
65.14 €
|
|
DELPHI BG4298C
125.07 €
-20%
100.06 €
|
|
DENCKERMANN B130570
|
|
DJ PARTS BD1150
|
|
E.T.F. 190406
|
|
FERODO DDF1770C
169.75 €
-20%
135.8 €
|
|
FERODO DDF1770C1
|
|
FREMAX BD2591
|
|
fri.tech. BD1173
|
|
FTE BS7222B
|
|
GIRLING 6049154
|
|
HELLA 8DD355115411
|
|
HELLA 8DD355115412
|
|
HELLA PAGID 8DD355115411
|
|
HELLA PAGID 8DD355115412
|
|
ICER 78BD25911
|
|
JP GROUP 1363202100
|
|
JURID 562566JC
103.23 €
-20%
82.58 €
|
|
KAMOKA 1031098
|
|
KAWE 6103300
|
|
LEMFÖRDER 3083901
|
|
LPR M2076P
39.37 €
-20%
31.5 €
|
|
MAGNETI MARELLI 360406077000
|
|
MAGNETI MARELLI 360406077001
|
|
METELLI 231146C
|
|
METZGER 14970V
|
|
METZGER 6110489
|
|
MEYLE 0155232104
|
|
MEYLE 0155232104PD
|
|
MINTEX MDC2153
|
|
OPEN PARTS BDR237410
|
|
OPTIMAL BS7848
|
|
PAGID 54765
|
|
PATRON PBD4915
|
|
PILENGA 5907
|
|
PROTECHNIC PRD5325
|
|
QH Talbros BDC5587
|
|
QUINTON HAZELL BDC5587
|
|
R BRAKE 78RBD12591
|
|
REMSA 6103300
|
|
ROADHOUSE 6103300
|
|
ST-TEMPLIN 0311020980
|
|
ST-TEMPLIN 0311020985
|
|
SWAG 10926404
|
|
TEXTAR 92176503
64.42 €
-20%
51.54 €
|
|
TEXTAR 92176505
|
|
TOPRAN 407769
|
|
TRISCAN 812023194C
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0235211
|
|
TRUSTING DF1173
|
|
TRW DF4915
54.71 €
-20%
43.77 €
|
|
VAICO V3040017
|
|
WOKING D6103300
|
|
ZIMMERMANN 400366220
|
| Mercedes S-CLASS (W221) | 279 коня | бензин/ електро |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 204 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 258 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 272 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 388 коня | бензин |
| Mercedes SL (R230) | 272 коня | бензин |
| Mercedes SL (R230) | 388 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 235 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 340 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS купе (C216) | 388 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 235 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 272 коня | бензин |
| Mercedes SL (R230) | 231 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 231 коня | бензин |
