| отопление/ охлаждане | виско-съединител |
| страна на монтаж | дясно |
| диаметър | 280 mm |
| номинална мощност | 200 W |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| ширина | 70 mm |
| външен диаметър | 280 mm |
| номинална мощност | 200 W |
| вид на експлоатация | електрически |
| страна на монтаж | дясно |
| брой на крилата | 11 |
| тегло | 1,65 kg |
| необходими бройки | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 200 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 280 mm |
| брой на лопатките на перката | 11 |
| номинална мощност | 200 W |
| страна на монтаж | дясно |
| диаметър | 280 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 400 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 383 mm |
| брой на лопатките на перката | 11 |
| ширина | 70 mm |
| външен диаметър | 280 mm |
| номинална мощност | 200 W |
| вид на експлоатация | електрически |
| страна на монтаж | дясно |
| брой на крилата | 11 |
| тегло | 1,65 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вариант на екипировка | - green cable |
| вариант на екипировка | + yellow cable |
| страна на монтаж | ляво |
| диаметър | 383 mm |
| дължина на кабела | 400 mm |
| номинална мощност | 400 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| ограничение за производител | GATE |
| диаметър | 280 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| консумирана мощност | 300 W |
| страна на монтаж | дясно |
| диаметър | 280 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с теглич |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| номинална мощност | 200 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| ширина | 60 mm |
| външен диаметър | 383 mm |
| номинална мощност | 400 W |
| вид на експлоатация | електрически |
| страна на монтаж | ляво |
| брой на крилата | 11 |
| тегло | 2,08 kg |
| необходими бройки | 1 |
| диаметър | 280 mm |
| дължина | 1380 mm |
| отопление/ охлаждане | вкл. перка на вентилатора |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държач |
| електронапрежение | 12 V |
| консумирана мощност | 300 W |
| за OEномер | 8D0 959 455 J |
| за OEномер | 8D0 959 455 P |
| за OEномер | 8D0 959 455 R |
| ограничение за производител | Valeo, Gate |
| ограничение за производител | Mono |