| брой на лопатките на перката | 9 |
| диаметър | 470 mm |
| версия | produced by BEHR |
| диаметър 1 | 151 mm |
| вътрешен диаметър | 82,5 mm |
| външен диаметър | 474 mm |
| материал | пластмаса |
| брой на крилата | 9 |
| тегло | 1,415 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външен диаметър | 160 mm |
| кръг на дупките | 96,65 mm |
| вътрешна резба | M24 x 1,5 mm |
| вътрешна резба | M6 mm |
| размер на ключ | 32 |
| брой на дупките | 4 |
| тегло | 1,180 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външен диаметър | 160 mm |
| кръг на дупките | 96,65 mm |
| вътрешна резба | M24 x 1,5 mm |
| вътрешна резба | M6 mm |
| размер на ключ | 32 |
| брой на дупките | 4 |
| тегло | 1,180 kg |
| необходими бройки | 1 |
| диаметър | 160 mm |
| версия | produced by BEHR |
| кръг на дупките | 96,65 mm |
| тегло | 1,212 kg |
| необходими бройки | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | допълнителен вентилатор |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 360 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 425 mm |
| брой на лопатките на перката | 5 |
| дължина | 633 mm |
| ширина | 100 mm |
| дълбочина | 520 mm |
| диаметър | 510 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| номинална мощност | 600 W |
| брой на полюсите | 4 |
| паспортно напрежение | 12 V |