| електронапрежение | 12 V |
| съпротивление | 0,8 Ом |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 665010 |
| брой контакти | 3 |
| за номер артикул | 665020 |
| номинална мощност | 75 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| диаметър | 335 mm |
| тип трансмисия | EASYTRONIC |
| версия | produced by BEHR |
| диаметър | 390 mm |
| консумирана мощност | 130 W |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| диаметър | 390 mm |
| номинална мощност | 240 W |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| ограничение за производител | BEHR |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 240 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 390 mm |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| форма | овален |
| брой на полюсите | 2 |
| ограничение за производител | BEHR |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 130 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 390 mm |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| форма | овален |
| брой на полюсите | 2 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| диаметър | 390 mm |
| номинална мощност | 130 W |
| версия | PULL FAN |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| брой контакти | 2 |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| версия | PULLER FAN |
| за OEномер | 1341390 |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| версия | PULLER FAN |
| за OEномер | 1341564 |
| номинална мощност | 260 W |
| диаметър 1 | 390 mm |
| тип на трансмисията | за ръчна трансмисия |
| диаметър | 390 mm |
| консумирана мощност | 130 W |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| диаметър | 390 mm |
| консумирана мощност | 240 W |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| тип на трансмисията | за ръчна трансмисия |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| тип трансмисия | EASYTRONIC |
| номинална мощност | 75 W |
| версия | produced by BEHR |
| диаметър | 335 mm |
| паспортно напрежение | 12 V |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| диаметър | 390 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| консумирана мощност | 240 W |
| качество | WP |
| ограничение за производител | Nidec |
| ограничение за производител | not for Gate parts |
| диаметър | 390 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| номинална мощност | 187 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| версия | produced by BEHR |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| диаметър | 390 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| консумирана мощност | 130 W |
| качество | WP |