| електронапрежение | 11 V |
| присъединителна техника | M5 |
| диаметър | 6,1 mm |
| мярка на резбата | M14x1.25 |
| обща дължина | 78 mm |
| размер на ключ | 14 |
| брой звена на верига | 25 |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| дълбочина на монтаж | 28 mm |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| паспортно напрежение | 11 V |
| дължина | 77 mm |
| мярка на резбата | M 14 x 1,25 |
| ъгъл на наклона на конус | 63 |
| размер на ключ | 14 |
| Въртящ момент от | 15 Nm |
| въртящ момент за завиване до | 25 Nm |
| присъединителна техника | M 5 |
| дълбочина на монтаж | 28 mm |
| електронапрежение | 11 V |
| присъединителна техника | M5/3Nm |
| ъгъл на наклона на конус | 63 |
| мярка на резбата | M 14x1,25 |
| обща дължина | 77 mm |
| размер на ключ | 17 mm |
| брой звена на верига | 25 |
| сила на тока | 8,5 A |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| дълбочина на монтаж | 28 mm |
| електронапрежение | 8 V |
| присъединителна техника | M5/3Nm |
| ъгъл на наклона на конус | 60 |
| мярка на резбата | M 14x1,25 |
| обща дължина | 77 mm |
| размер на ключ | 17 mm |
| брой звена на верига | 25 |
| сила на тока | 10 A |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| дълбочина на монтаж | 28 mm |