| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 5 |
| тегло | 7,39 kg |
| диаметър | 328 mm |
| височина | 61,8 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18,4 mm |
| центриращ диаметър | 74,8 mm |
| контролен знак за преглед | K.B.A.: 61209 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 334 mm |
| дебелина на спирачния диск | 32 mm |
| минимална дебелина | 30,4 mm |
| височина | 77,1 mm |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| брой на дупките | 5 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| тегло | 11,18 kg |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 328 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 61 mm |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| кръг на дупките | 120 mm |
| мярка на резбата | 14,5 |
| диаметър на барабана | 180 |
| цвят | черен |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 334 mm |
| височина | 77,1 mm |
| тегло | 23,42 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 32 mm |
| минимална дебелина | 30,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| брой звена на верига | 85 |
| кръг на дупките | 120 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| диаметър | 334 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 32 mm |
| минимална дебелина | 30,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 77 mm |
| вид на спирачния диск | външно вентилиран |
| диаметър | 328 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18,4 mm |
| височина | 61 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/06 |
| кръг на дупките | 120 mm |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| тегло | 7,15 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 0749 0 1 |
| Дължина на опаковка | 36,5 cm |
| Широчина на опаковка | 35 cm |
| Височина на опаковка | 14 cm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| диаметър | 328 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18,4 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой на дупките | 5 |
| преработка | високовъглеродна |
| повърхност | с покритие |
| кръг на дупките | 120 mm |
| височина | 61 mm |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| вътрешен диаметър | 180 mm |
| отвор | 14,5 mm |
| наличен MAPPкод |
| диаметър | 334 mm |
| дебелина на спирачния диск | 32 mm |
| минимална дебелина | 30,4 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър на главината на колелото | 79 mm |
| брой на дупките | 5 |
| повърхност | боядисан |
| преработка | високовъглеродна |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| диаметър | 334 mm |
| дебелина на спирачния диск | 32 mm |
| минимална дебелина | 30,4 mm |
| височина | 77 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър на главината 1 | 79 mm |
| кръг на дупките | 120 mm |
| тегло | 11,28 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 5 |
| тегло | 11,12 kg |
| диаметър | 334 mm |
| височина | 77 mm |
| дебелина на спирачния диск | 32 mm |
| минимална дебелина | 30,4 mm |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| диаметър | 328 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 61 mm |
| диаметър | 328 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| височина | 61 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър на главината 1 | 75 mm |
| кръг на дупките | 120 mm |
| тегло | 7,47 kg |