| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 215 mm |
| височина | 33 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 86 mm |
| тегло | 2,6 kg |
| дебелина | 10 mm |
| диаметър | 215 mm |
| височина | 33 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 86 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 215 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 33 mm |
| центриращ диаметър | 86 mm |
| брой на дупките | 4 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| тегло | 2,6 kg |
| диаметър | 215 mm |
| височина | 33 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой на дупките | 4 |
| кръг на дупките | 102 mm |
| диаметър на главината | 120 mm |
| центриращ диаметър | 86 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 215,5 mm |
| дебелина | 10 mm |
| височина | 33 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой/разположение на дупките | 4 |
| диаметър на главината на колелото | 86 mm |
| кръг на дупките | 102 mm |
| тегло | 5.460 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 78BD1160-2 |
| диаметър | 215 mm |
| височина | 33 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| кръг на дупките | 86 mm |
| дебелина на спирачния диск | 11 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| дебелина | 33 mm |
| външен диаметър | 213 mm |
| кръг на дупките | 101,6 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| страна на монтаж | предна ос |
| минимална дебелина | 10 mm |
| тегло | 2,760 kg |
| центриращ диаметър | 86 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 33 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| външен диаметър | 215 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 86 mm |
| кръг на дупките | 102 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой дупки на джанта | 4 |
| тегло | 2,6 kg |
| диаметър | 215 mm |
| височина | 33 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| центриращ диаметър | 86 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| кръг на дупките | 86 mm |
| височина | 33 mm |
| диаметър | 213 mm |
| дебелина на спирачния диск | 11 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| брой на дупките | 4 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| тегло | 5,614 kg |
| диаметър | 215 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| кръг на дупките | 86 mm |
| брой на дупките | 4 |
| височина | 33 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 215 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 33 mm |
| брой/разположение на дупките | 04/04 |
| кръг на дупките | 102 mm |
| центриращ диаметър | 86 mm |
| тегло | 2,46 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 0438 0 1 |
| Дължина на опаковка | 27 cm |
| Широчина на опаковка | 25,5 cm |
| Височина на опаковка | 10 cm |
| за номер артикул | 08.5026.20 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 215 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 33 mm |
| центриращ диаметър | 86 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой звена на верига | 95 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| кръг на дупките | 102 mm |
| диаметър | 214,9 mm |
| брой на дупките | 4 |
| качество | Kreuzschliff |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| диаметър | 215 mm |
| кръг на дупките | 102 mm |
| брой на дупките | 4 |
| вътрешен диаметър | 105,3 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 32,9 mm |
| диаметър на главината | 86 mm |
| повърхност | с покритие |
| диаметър | 215,1 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър на главината на колелото | 86 mm |
| брой на дупките | 4 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 215 mm |
| височина | 33 mm |
| тегло | 5,2 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 86 mm |
| брой звена на верига | 95 |
| кръг на дупките | 102 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |