| диаметър | 234 mm |
| дебелина на спирачния диск | 16 mm |
| минимална дебелина | 15 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой на дупките | 4 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| височина | 40,9 mm |
| центриращ диаметър | 55,1 mm |
| вътрешен диаметър | 125 mm |
| отвор | 13,2 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 234 mm |
| височина | 41 mm |
| тегло | 6,82 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 16 mm |
| минимална дебелина | 15 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 55 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
| страна на монтаж | предна ос |
| кръг на дупките | 55 mm |
| височина | 41 mm |
| диаметър | 233,6 mm |
| дебелина на спирачния диск | 16 mm |
| минимална дебелина | 14 mm |
| брой на дупките | 4 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 234 mm |
| височина | 41 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 16 mm |
| минимална дебелина | 16 mm |
| брой на дупките | 4 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| диаметър на главината | 138 mm |
| центриращ диаметър | 55 mm |
| дебелина на спирачния диск | 16 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| външен диаметър | 234 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| материал | стомана |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| минимална дебелина | 15 mm |
| тегло | 3,69 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина на спирачния диск | 16 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| дебелина | 41 mm |
| външен диаметър | 234 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| минимална дебелина | 15 mm |
| тегло | 3,450 kg |
| центриращ диаметър | 55 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 4 |
| тегло | 3,3 kg |
| диаметър | 234 mm |
| височина | 41 mm |
| дебелина на спирачния диск | 16 mm |
| минимална дебелина | 15 mm |
| центриращ диаметър | 55 mm |
| дебелина на спирачния диск | 16 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| външен диаметър | 234 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| материал | стомана |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| минимална дебелина | 15 mm |
| тегло | 3,69 kg |
| необходими бройки | 2 |
| за номер артикул | 09.A421.10 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 234 mm |
| дебелина на спирачния диск | 16 mm |
| минимална дебелина | 15 mm |
| височина | 41 mm |
| центриращ диаметър | 55 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой звена на верига | 103 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 16 mm |
| диаметър | 234 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой на дупките 1 | 2 |
| вътрешен диаметър | 125 mm |
| минимална дебелина | 15 mm |
| височина | 41 mm |
| диаметър на главината | 55 mm |
| повърхност | с покритие |
| удовлетворява нормите на ЕИК | E1 90R-02C0064/0047 |
| дебелина на спирачния диск | 16 mm |
| за номер артикул | T2034V |
| центриращ диаметър | 55 mm |
| минимална дебелина | 15 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| височина | 41 mm |
| диаметър | 234 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой дупки на джанта | 4 |
| диаметър | 234 mm |
| височина | 40,9 mm |
| отвор | 13,2 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 16 mm |
| минимална дебелина | 15 mm |
| вътрешен диаметър | 125 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 55,1 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| диаметър на главината 1 | 55 mm |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 234 mm |
| дебелина на спирачния диск | 16 mm |
| минимална дебелина | 15 mm |
| брой на дупките | 4 |
| височина | 41 mm |
| центриращ диаметър | 55 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| мярка на резбата | 13,2 |
| цвят | черен |
| диаметър | 234 mm |
| дебелина на спирачния диск | 16 mm |
| минимална дебелина | 14,4 mm |
| височина | 41 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър на главината 1 | 55 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| тегло | 3,28 kg |
| диаметър | 234 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 16 mm |
| минимална дебелина | 15 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 55 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 41 mm |
| диаметър | 234 mm |
| дебелина на спирачния диск | 16 mm |
| минимална дебелина | 15 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър на главината на колелото | 55 mm |
| брой на дупките | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |