| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 4 |
| тегло | 4,12 kg |
| диаметър | 240 mm |
| височина | 40,8 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18,2 mm |
| центриращ диаметър | 58,8 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 240,5 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18,2 mm |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| височина | 40,5 mm |
| брой на дупките | 4 |
| мярка на резбата | 13,25 |
| кръг на дупките | 98 mm |
| контролен знак за преглед | K.B.A.: 61209 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 240,5 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18,2 mm |
| височина | 40,5 mm |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| брой на дупките | 4 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| тегло | 4,08 kg |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| външен диаметър | 257 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 5 kg |
| необходими бройки | 2 |
| за номер артикул | PB 20393 |
| диаметър | 240,5 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18,2 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой на дупките | 4 |
| кръг на дупките | 98 mm |
| височина | 40,5 mm |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| вътрешен диаметър | 146,5 mm |
| отвор | 13 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| за номер артикул | F2004V |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| брой на дупките | 4 |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| височина | 40,5 mm |
| диаметър | 240 mm |
| минимална дебелина | 18,2 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 4 |
| тегло | 4,12 kg |
| диаметър | 240 mm |
| височина | 40,8 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18,2 mm |
| центриращ диаметър | 58,8 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| диаметър | 240 mm |
| кръг на дупките | 59 mm |
| брой на дупките | 4 |
| височина | 40,5 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| външен диаметър | 257 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 5 kg |
| необходими бройки | 2 |
| за номер артикул | 09.8616.11 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 240 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18,2 mm |
| височина | 40,5 mm |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой звена на верига | 86 |
| повърхност | с покритие |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 240,5 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18,2 mm |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| височина | 40,5 mm |
| брой на дупките | 4 |
| мярка на резбата | 13,25 |
| кръг на дупките | 98 mm |
| цвят | черен |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 240 mm |
| дебелина | 20 mm |
| височина | 40,5 mm |
| минимална дебелина | 18,2 mm |
| брой/разположение на дупките | 4 |
| диаметър на главината на колелото | 59 mm |
| кръг на дупките | 98 mm |
| тегло | 8.200 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 78BD8929-2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 40,6 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18,2 mm |
| брой на дупките | 4 |
| външен диаметър | 240,2 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| кръг на дупките | 98 mm |
| диаметър | 240,5 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18,2 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър на главината на колелото | 59 mm |
| брой на дупките | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| за номер артикул | 09.8616.10 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 240 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18,2 mm |
| височина | 40,5 mm |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой звена на верига | 86 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| диаметър | 240 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| височина | 40,5 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър на главината 1 | 59 mm |
| тегло | 4,07 kg |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| повърхност | с покритие |
| външен диаметър | 240 mm |
| дебелина | 20 mm |
| минимална дебелина | 18,2 mm |
| височина | 40,5 mm |
| брой/разположение на дупките | 8/4 |
| тегло | 4,12 kg |
| кръг на дупките 1 | 98 mm |
| отвор на главината | 59 mm |
| диаметър | 240,5 mm |
| височина | 40,5 mm |
| отвор | 13 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18,2 mm |
| вътрешен диаметър | 146,5 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| кръг на дупките | 98 mm |
| диаметър | 240,5 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18,2 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой на дупките | 4 |
| повърхност | с покритие |
| кръг на дупките | 98 mm |
| височина | 40,5 mm |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| вътрешен диаметър | 146,5 mm |
| отвор | 13 mm |
| наличен MAPPкод |
| диаметър | 241 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 20,1 mm |
| минимална дебелина | 18,2 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 59,1 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 40,7 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 240,5 mm |
| височина | 40,5 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18,2 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 240 mm |
| височина | 40,5 mm |
| тегло | 8,45 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18,2 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 98 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |