| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 8 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 8 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 13 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| брой възли | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 13 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| брой възли | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| височина | 8 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| височина | 8 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 23 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 23 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| височина | 13 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| височина | 13 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 18 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 18 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| височина | 18 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| височина | 18 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 13 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| брой възли | 3 |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 13 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| брой възли | 3 |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 13,25 mm |
| дължина | 328 mm |
| външен диаметър 1 | 100 mm |
| тегло | 2,5 kg |
| цветна маркировка | син |
| многократен | 1 |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| дължина | 383 mm |
| ширина | 109,5 mm |
| диаметър | 14 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 3,172 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| да се подменят само по двойки | |
| височина | 381 mm |
| дебелина | 14 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,73 kg |
| дебелина 1 | 13,5 mm |
| външен диаметър | 100 mm |
| дължина | 323 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 12,5 mm |
| дължина | 326 mm |
| външен диаметър 1 | 98 mm |
| тегло | 2 kg |
| цветна маркировка | син |
| многократен | 2 |
| цветна маркировка | сив |
| многократен | 1 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 12,5 mm |
| дължина | 305 mm |
| външен диаметър 1 | 99 mm |
| тегло | 2 kg |
| цветна маркировка | жълт |
| цветна маркировка | сив |
| многократен | 1 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 12,8 mm |
| дължина | 322 mm |
| външен диаметър 1 | 98 mm |
| тегло | 2,2 kg |
| цветна маркировка | жълт |
| многократен | 1 |
| цветна маркировка | сив |
| многократен | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 3,04 kg |
| дебелина 1 | 14 mm |
| външен диаметър | 109 mm |
| дължина | 383 mm |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 13,25 mm |
| дължина | 346 mm |
| външен диаметър | 101 mm |
| тегло | 2,5 kg |
| цветна маркировка | сив |
| цветна маркировка | син |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 12,5 mm |
| дължина | 326 mm |
| външен диаметър | 98 mm |
| тегло | 2 kg |
| цветна маркировка | син |
| многократен | 2 |
| цветна маркировка | сив |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 12,5 mm |
| дължина | 305 mm |
| външен диаметър | 99 mm |
| тегло | 2,1 kg |
| цветна маркировка | жълт |
| цветна маркировка | сив |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 13,75 mm |
| дължина | 385 mm |
| външен диаметър 1 | 110 mm |
| тегло | 3 kg |
| цветна маркировка | зелен |
| многократен | 1 |
| дебелина | 350 mm |
| външен диаметър | 110 mm |
| диаметър | 14,75 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 3,3 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 13,25 mm |
| дължина | 346 mm |
| външен диаметър 1 | 101 mm |
| тегло | 2,5 kg |
| цветна маркировка | сив |
| цветна маркировка | син |
| многократен | 1 |
| дължина | 383 mm |
| ширина | 109,5 mm |
| диаметър | 14 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 3,172 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 13,5 mm |
| дължина | 367 mm |
| външен диаметър 1 | 109 mm |
| тегло | 2,8 kg |
| цветна маркировка | червен |
| многократен | 1 |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 14,75 mm |
| дължина | 384 mm |
| външен диаметър | 110 mm |
| тегло | 3,6 kg |
| цветна маркировка | зелен |
| цветна маркировка | сив |
| многократен | 3 |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| усилено изпълнение |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,75 kg |
| дебелина 1 | 13,5 mm |
| външен диаметър | 109 mm |
| дължина | 362 mm |
| параметър | AA |
| диаметър | 13,25 mm |
| дължина | 346 mm |
| външен диаметър | 101 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 13,5 mm |
| дължина | 353 mm |
| външен диаметър 1 | 100 mm |
| тегло | 2,9 kg |
| цветна маркировка | син |
| многократен | 1 |
| цветна маркировка | бял |
| многократен | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,76 kg |
| дебелина 1 | 13,5 mm |
| външен диаметър | 103 mm |
| дължина | 343 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| усилено изпълнение |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 14 mm |
| дължина | 373 mm |
| външен диаметър 1 | 110 mm |
| тегло | 3,4 kg |
| цветна маркировка | бял |
| многократен | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 14,3 mm |
| дължина | 389 mm |
| външен диаметър 1 | 110 mm |
| тегло | 3,3 kg |
| цветна маркировка | зелен |
| многократен | 1 |
| цветна маркировка | сив |
| многократен | 2 |
| параметър | AA |
| диаметър | 14,3 mm |
| дължина | 389 mm |
| външен диаметър | 110 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| усилено изпълнение | |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 3,288 kg |
| дебелина 1 | 14,25 mm |
| външен диаметър | 101 mm |
| дължина | 348 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 14,8 mm |
| дължина | 388 mm |
| външен диаметър 1 | 111 mm |
| тегло | 3,62 kg |
| цветна маркировка | зелен |
| многократен | 1 |
| цветна маркировка | сив |
| многократен | 3 |
| страна на монтаж | предна ос |
| усилено изпълнение | |
| форма на пружина | спирална пружина |
| дебелина 1 | 14 mm |
| диаметър | 110 mm |
| обща дължина | 384 mm |
| кодова буква | LL |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 14 mm |
| дължина | 373 mm |
| външен диаметър | 110 mm |
| тегло | 3,4 kg |
| цветна маркировка | бял |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 13,8 mm |
| диаметър | 110 mm |
| да се подменят само по двойки | |
| дължина | 385 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| брой на навивките | 8,4 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| параметър | AB |
| диаметър | 15,1 mm |
| външен диаметър | 110 mm |
| дължина | 353 mm |
| параметър | AB |
| дължина | 326 mm |
| външен диаметър | 98 mm |
| диаметър | 12,5 mm |
| параметър | AB |
| дължина | 310 mm |
| външен диаметър | 98 mm |
| диаметър | 12,85 mm |
| параметър | AA |
| външен диаметър | 110 mm |
| дължина | 385 mm |
| диаметър | 13,75 mm |
| параметър | AB |
| диаметър | 13,5 mm |
| дължина | 319 mm |
| външен диаметър | 100 mm |
| вид регистрация | с ТЮФ-експертиза |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| Товароносимост Пр.Ос до | 1010 кг |
| товароносимост задна ос до | 1070 кг |
| ходова част | за МПС без AMG-окачване |