| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,55 kg |
| дебелина 1 | 11,5 mm |
| външен диаметър | 106 mm |
| дължина | 250 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| дължина | 253 mm |
| външен диаметър | 104 mm |
| диаметър | 11 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 1,25 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,82 kg |
| дебелина 1 | 13,25 mm |
| външен диаметър | 170 mm |
| дължина | 240 mm |
| дължина | 220 mm |
| външен диаметър | 172 mm |
| диаметър | 13,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 1,85 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,78 kg |
| дебелина 1 | 13,5 mm |
| външен диаметър | 169 mm |
| дължина | 215 mm |
| параметър | CC |
| дължина | 222 mm |
| външен диаметър | 169 mm |
| диаметър | 13,75 mm |
| дължина | 260 mm |
| външен диаметър | 104,9 mm |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 1,290 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| параметър | AC |
| дължина | 255 mm |
| външен диаметър | 103 mm |
| диаметър | 10,75 mm |
| параметър | CC |
| дължина | 218 mm |
| външен диаметър | 169 mm |
| диаметър | 13,5 mm |