| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 60 mm |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | 6 mm piston collar |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 60 mm |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | 9,6 piston collar |
| пълен комплект | |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| ограничение за производител | ATE |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 42 mm |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 57 mm |
| спирачна система | ATE |
| за размер на джантите | 17 инч=цол |
| пълен комплект | |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 57 mm |
| спирачна система | ATE |
| за размер на джантите | 17 инч=цол |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 60 mm |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | 9,6 piston collar |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,02 kg |
| количество | 4 |
| диаметър | 42 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate_ |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 12 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| спирачна система | ATE |
| спирачна система | ATE |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 42 mm |
| височина | 48 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 60 mm |
| спирачна система | ATE |
| пълен комплект | |
| спецификация | 6 mm piston collar |
| спирачна система | ATE |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болт (щифт) |
| мярка на резбата | M9 x 1.25 LHT |
| тегло | 0,1 kg |
| диаметър | 60 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 53,05 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 42 mm |
| спирачна система | ATE |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 42 mm |
| спирачна система | ATE |
| пълен комплект |
| диаметър | 42 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| страна на монтаж | следваща ос |
| диаметър | 42 mm |
| тегло | 2,25 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| диаметър 1 | 42 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | ATE |
| мярка на резбата 1 | M8X1,25 |
| номер на артикул в чифта | FCL694192 |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| страна на монтаж | следваща ос |
| диаметър | 42 mm |
| тегло | 2,25 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| диаметър 1 | 42 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | ATE |
| мярка на резбата 1 | M8X1,25 |
| номер на артикул в чифта | FCL694191 |
| страна на монтаж | следваща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| диаметър | 60 mm |
| тегло | 4,55 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| диаметър 1 | 60 mm |
| материал | стомана |
| рециклирана част | |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | ATE |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694121 |
| спирачна система | ATE |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| диаметър | 60 mm |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | следваща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър | 60 mm |
| тегло | 4,55 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| диаметър 1 | 60 mm |
| материал | стомана |
| рециклирана част | |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | ATE |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694122 |
| ограничение за производител | ATE |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| материал | чугун |
| диаметър 1 | 60 mm |
| номер на артикул в чифта | BHS697E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| ограничение за производител | ATE |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| материал | чугун |
| диаметър 1 | 60 mm |
| номер на артикул в чифта | BHS696E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 60 mm |
| вътрешна ширина | 77 |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 60 mm |
| вътрешна ширина | 77 |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 41,94 mm |
| вътрешна ширина | 57 |
| материал | леярски чугун |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| рециклирана част | |
| диаметър | 60 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| спирачна система | ATE |
| спирачна система | ATE |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| диаметър | 42 mm |
| спирачна система | ATE |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| диаметър | 42 mm |