спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0122-0261.1 |
| диаметър | 302 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| преработка | високовъглеродна |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| височина | 50,7 mm |
| центриращ диаметър | 63,5 mm |
| вътрешен диаметър | 165 mm |
| отвор | 15,7 mm |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 422261
|
|
VOLVO 31277357
|
|
BENDIX 562605BC
|
|
BOSCH 0986479713
|
|
BREMBO 09B02610
|
|
BREMBO 09B02611
|
|
CAR 1421506
|
|
DELPHI BG4270
105.84 €
-20%
84.67 €
|
|
FERODO DDF1802
113.35 €
-20%
90.68 €
|
|
HELLA 8DD355116191
|
|
HELLA PAGID 8DD355116191
|
|
MINTEX MDC2199
|
|
NK 204861
|
|
PAGID 54964PRO
|
|
PILENGA V584
|
|
REMSA 6132010
|
|
ROADHOUSE 6132010
|
|
sbs 1815204861
50.45 €
-0%
50.45 €
|
|
TEXTAR 92196403
77.72 €
-20%
62.17 €
|
|
TRW DF6308
62.89 €
-20%
50.31 €
|
|
ZIMMERMANN 610371820
|
| Volvo XC60 | 241 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 215 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 215 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 286 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 163 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 185 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 205 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 175 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 238 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 203 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 243 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 304 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 163 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 136 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 181 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 181 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 245 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 306 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 329 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 230 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 150 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 190 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 190 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 220 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 306 коня | бензин |
