спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815204532 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 5 |
| тегло | 6,15 kg |
| диаметър | 271 mm |
| височина | 53 mm |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| минимална дебелина | 23 mm |
| центриращ диаметър | 62 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16232
65.57 €
-20%
52.46 €
|
|
ATE 24012501261
|
|
BENDIX 561750
|
|
BORG & BECK BBD5107
|
|
BOSCH 0986478631
|
|
BRADI 1528524
|
|
BRECO BS8168
|
|
BREMBO 09591610
|
|
DELPHI BG2906
61.34 €
-20%
49.08 €
|
|
EUROBRAKE 5815204532
|
|
EURODEAL AUTOPARTS 461
|
|
FERODO DDF806
65.1 €
-20%
52.08 €
|
|
FIRST LINE FBD891
|
|
FTE BS3926
|
|
HELLA PAGID 8DD355105261
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3302081
52.44 €
-20%
41.95 €
|
|
JURID 561750
|
|
JURID 561750J
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2724
|
|
MGA D873
|
|
MINTEX MDC905
|
|
MOTAQUIP VBD736U
|
|
PAGID 53638
|
|
PEX 140587
|
|
PILENGA V673
|
|
QUINTON HAZELL BDC3926
|
|
sbs 1815204532
37.95 €
-0%
37.95 €
|
|
TEXTAR 92081000
|
|
TRISCAN 812013136
|
|
TRUSTING DF886
|
|
TRW DF2724
60.69 €
-20%
48.55 €
|
|
TOYOTA 4251228090
|
|
TOYOTA 4351228090
|
|
TOYOTA 4351228100
|
| Toyota PREVIA (TCR2_, TCR1_) | 132 коня | бензин |
| Toyota PREVIA (TCR2_, TCR1_) | 132 коня | бензин |
