спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF1097 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 256 mm |
| височина | 47 mm |
| тегло | 11,62 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22,4 mm |
| брой/разположение на дупките | 4+2+1 |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF1097
79.56 €
-20%
63.65 €
|
|
FERODO DDF10971
|
|
APEC braking DSK818
|
|
ASHIKA 600W001
|
|
ATE 24012401631
|
|
ATE 424163
|
|
BOSCH 0986478286
|
|
Brake ENGINEERING 955872
|
|
Brake ENGINEERING DI955872
|
|
BREMBO 09782010
|
|
BREMBO 09782010
|
|
DELPHI BG3334
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
FERODO DDF10971
|
|
FTE BS4767
|
|
GRAF DF29718
|
|
JAPANPARTS DIW01
|
|
JURID 562681JC
|
|
KAVO PARTS BR1202
|
|
LPR O1451V
|
|
MAGNETI MARELLI 1343924
|
|
MAGNETI MARELLI 1343924
|
|
METELLI 230718
|
|
METELLI 230718
|
|
MGA D1378
|
|
MINTEX MDC1388
|
|
NATIONAL NBD982
|
|
NECTO WN1103
|
|
PAGID 50291
|
|
QH Benelux 57801
|
|
REMSA 698420
|
|
sbs 1815205004
40.6 €
-0%
40.6 €
|
|
sbs 1815205012
36.05 €
-0%
36.05 €
|
|
TEXTAR 92102600
|
|
TEXTAR 98200102601
|
|
TRW DF4547
53.69 €
-20%
42.95 €
|
|
ZIMMERMANN 185395100
|
|
DAEWOO 96300035
|
| Daewoo NUBIRA (KLAJ) | 133 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAJ) | 133 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAJ) | 106 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) | 106 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) | 133 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA (KLAJ) | 106 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAN) | 109 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAN) | 122 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) | 103 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) | 90 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAN) | 109 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAN) | 122 коня | бензин |
| Chevrolet NUBIRA комби | 121 коня | дизел |
| Chevrolet NUBIRA седан | 94 коня | бензин |
