спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815205004 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 4 |
| тегло | 5,6 kg |
| диаметър | 256 mm |
| височина | 47,2 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| центриращ диаметър | 60 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16927
|
|
ATE 24012401631
|
|
BORG & BECK BBD4139
|
|
BRADI 1343924
|
|
BREMBO 09782010
|
|
DELPHI BG3334
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
EUROBRAKE 5815205004
|
|
FERODO DDF1097
79.56 €
-20%
63.65 €
|
|
FIRST LINE FBD1097
|
|
HELLA PAGID 8DD355107151
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3300905
54.66 €
-20%
43.73 €
|
|
JAPANPARTS DIW13
|
|
MGA D1378
|
|
MINTEX MDC1388
|
|
PAGID 50291
|
|
PILENGA V843
52.29 €
-20%
41.84 €
|
|
QUINTON HAZELL BDC4767
|
|
sbs 1815205004
40.6 €
-0%
40.6 €
|
|
TEXTAR 92102600
|
|
TRISCAN 812021101
|
|
TRUSTING DF459
|
|
TRW DF4547
53.69 €
-20%
42.95 €
|
|
DAEWOO 96300035
|
|
DAEWOO 96312559
|
| Daewoo NUBIRA (KLAJ) | 133 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAJ) | 133 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAJ) | 106 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) | 106 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) | 133 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA (KLAJ) | 106 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) | 90 коня | бензин |
