спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF1228C |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 284 mm |
| височина | 73 mm |
| тегло | 6,43 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| повърхност | с покритие |
| единицамярка за количество | брой |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF1228C
48.53 €
-20%
38.82 €
|
|
APEC braking DSK2246
|
|
ATE 24012202391
|
|
ATE 422239
|
|
BENDIX 562313B
|
|
BENDIX 562313BC
|
|
BOSCH 0986479213
|
|
Brake ENGINEERING 956459
|
|
Brake ENGINEERING DI956459
|
|
BREMBO 09975010
|
|
BREMBO 09975014
|
|
BREMBO 09975010
|
|
BREMBO 09975014
|
|
DELPHI BG3899
57.22 €
-20%
45.77 €
|
|
FEBI BILSTEIN 23535
51.54 €
-20%
41.23 €
|
|
FERODO DDF12281
|
|
FERODO DDF1228C1
|
|
JURID 562313J
82.33 €
-20%
65.87 €
|
|
JURID 562313JC
105.21 €
-20%
84.17 €
|
|
MAGNETI MARELLI 106782E
|
|
MAGNETI MARELLI 106782E
|
|
MGA D1580
|
|
MINTEX MDC855
|
|
NATIONAL NBD1302
|
|
NECTO WN1250
|
|
QH Benelux 58280
|
|
QUINTON HAZELL BDC5433
|
|
QUINTON HAZELL BDC5433P
|
|
ROADHOUSE 665110
|
|
ROADHOUSE 665110
|
|
sbs 1815201554
38.14 €
-0%
38.14 €
|
|
TEXTAR 92132700
|
|
TRW DF4447
61.74 €
-20%
49.39 €
|
|
VALEO 186816
122.24 €
-20%
97.79 €
|
|
WAGNER WGR12281
|
|
ZIMMERMANN 150342320
|
|
ZIMMERMANN 150342300
|
|
ZIMMERMANN 150342300
|
|
ZIMMERMANN 150342320
|
|
BMW 34116764629
|
|
BMW 34116792215
|
|
BMW 34116854996
|
| BMW 1 (F20) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 (F20) | 136 коня | дизел |
| BMW 1 (F20) | 136 коня | бензин |
| BMW 1 (F20) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 (F20) | 143 коня | дизел |
| BMW 1 (E81) | 115 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 143 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 122 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 122 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 (F20) | 102 коня | бензин |
| BMW 1 (F20) | 95 коня | дизел |
| BMW 1 (E87) | 115 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 122 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 122 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 129 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 (E87) | 122 коня | дизел |
| BMW 1 (F21) | 102 коня | бензин |
| BMW 1 (F21) | 136 коня | бензин |
| BMW 1 (F21) | 95 коня | дизел |
| BMW 1 (F21) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 (F21) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 (F21) | 136 коня | дизел |
| BMW 1 (F21) | 143 коня | дизел |
