спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF923 |
| тегло | 11,006 kg |
| диаметър | 256 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| кръг на дупките | 60 mm |
| брой на дупките | 4 |
| височина | 47,2 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17414
54.41 €
-20%
43.53 €
|
|
ABE C30011ABE
35.23 €
-20%
28.18 €
|
|
ABE C30013ABE
38.12 €
-20%
30.49 €
|
|
AP 24906
|
|
APEC braking DSK2364
|
|
ASHUKI 09901190
|
|
ATE 24012401991
|
|
BRECO BS8511
|
|
BREMBO 09948310
|
|
CAR 142347
|
|
CAR HPD347
|
|
COMLINE ADC1033V
|
|
DELPHI BG3790
48.34 €
-20%
38.67 €
|
|
E.T.F. 198338
|
|
FERODO DDF1257
59.06 €
-20%
47.25 €
|
|
FREMAX BD8338
|
|
FTE BS5352
|
|
GRAF DF29719
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3300911
39.99 €
-20%
31.99 €
|
|
KAISHIN CBR015
|
|
KAVO PARTS BR1208
|
|
KAWE 695910
|
|
KWP 129719
|
|
LPR O1007V
47.37 €
-20%
37.9 €
|
|
MALÒ D205009
|
|
METZGER 24906
|
|
NECTO WN1274
|
|
NIPPARTS J3300911
41.97 €
-20%
33.58 €
|
|
NK 205009
|
|
OPEN PARTS BDA214620
|
|
OPEN PARTS BDR214620
|
|
PAGID 54199
|
|
PAGID 54335
|
|
PILENGA V844
|
|
QUINTON HAZELL BDC5352
|
|
REMSA 695910
|
|
REMSA BDM714620
|
|
ROADHOUSE 695910
|
|
sbs 1815205009
41.84 €
-0%
41.84 €
|
|
TEXTAR 92133500
53.71 €
-20%
42.97 €
|
|
TRISCAN 812024140
|
|
TRW DF4812
51.54 €
-20%
41.23 €
|
|
CHEVROLET 96264591
|
|
CHEVROLET 96328338
|
| Daewoo REZZO (KLAU) | 101 коня | бензин |
| Daewoo REZZO (KLAU) | 128 коня | бензин |
| Daewoo REZZO (KLAU) | 98 коня | бензин |
| Daewoo REZZO (KLAU) | 121 коня | бензин |
| Daewoo EVANDA (KLAL) | 131 коня | бензин |
| Chevrolet REZZO | 105 коня | бензин |
| Chevrolet REZZO | 121 коня | бензин |
| Chevrolet EVANDA | 131 коня | бензин |
| Daewoo REZZO (KLAU) | 91 коня | бензин |
| Chevrolet EPICA (KL1_) | 144 коня | бензин |
| Chevrolet EPICA (KL1_) | 156 коня | бензин |
| Chevrolet REZZO | 107 коня | бензин |
| Chevrolet REZZO | 122 коня | бензин |
| Chevrolet EPICA (KL1_) | 133 коня | бензин |
| Chevrolet EPICA (KL1_) | 128 коня | бензин |
| Chevrolet EPICA (KL1_) | 150 коня | дизел |
| Chevrolet NUBIRA седан | 94 коня | бензин |
