спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | L1031P |
| брой на дупките | 4 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| спирачна система | TRW |
| за номер артикул | L1031P |
| центриращ диаметър | 58 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| диаметър | 239 mm |
| височина | 42 mm |
| минимална дебелина | 10,8 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR L1031P
26.5 €
-20%
21.2 €
|
|
LADA 21083501070
|
|
ATE 24011201251
|
|
BENDIX 561388B
|
|
BOSCH 0986478747
|
|
BRADI 1210314
|
|
BRECO BS7394
|
|
BREMBO 08521110
|
|
CAR 142371
|
|
CIFAM 800205
|
|
DELPHI BG2466
50.46 €
-20%
40.37 €
|
|
FERODO DDF215
26.5 €
-20%
21.2 €
|
|
FREMAX BD1071
|
|
FTE BS3653
|
|
GRAF DF29205
|
|
INTERBRAKE LD031P
|
|
JURID 561388J
|
|
METELLI 230205
|
|
PAGID 51703
|
|
PILENGA 5222
23.19 €
-20%
18.55 €
|
|
QUINTON HAZELL BDC3653
|
|
REMSA 608900
|
|
ROADHOUSE 608900
|
|
TEXTAR 92039100
35.12 €
-20%
28.09 €
|
|
TRW DF1748
34.9 €
-20%
27.92 €
|
|
URPA 101175
|
|
VALEO 186173
|
|
ZIMMERMANN 300209200
|
