| дължина | 82 mm |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,2 kg |
| дължина | 152 mm |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| тегло | 0,260 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 152 mm |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| тегло | 0,260 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| щанга | свързваща щанга |
| тегло | 0,255 kg |
| количество | 3 |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| щанга | свързваща щанга |
| тегло | 0,265 kg |
| количество | 3 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина | 56 mm |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| щанга | свързваща щанга |
| тегло | 0,245 kg |
| количество | 3 |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| дължина | 125 mm |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| дължина | 125 mm |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина | 56 mm |
| диаметър 3 | 8 mm |
| щанга | свързваща щанга |
| вид на резбата | с дясна резба |
| мярка на резбата 1 | M10x1.25 |
| мярка на резбата 2 | M10x1.25 |
| външна резба | M10X1,25 mm |
| щанга | свързваща щанга |
| дължина | 56 mm |
| конструктивна височина 1 | 50 mm |
| външна резба | M10x1,25 mm |
| щанга | свързваща щанга |
| дължина | 125 mm |
| конструктивна височина 1 | 45 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| щанга | свързваща щанга |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| мярка на резбата | M10x1,25 |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,215 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| щанга | свързваща щанга |
| външна резба | M10x1,25 mm |
| щанга | свързваща щанга |
| дължина | 125 mm |
| конструктивна височина 1 | 45 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| щанга | свързваща щанга |
| мярка на резбата | M10x1.25 |
| страна на монтаж | задна ос |
| щанга | свързваща щанга |
| мярка на резбата | M10x1.25 |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| щанга | свързваща щанга |
| дължина | 55 mm |
| мярка на резбата 1 | M10x1.25 |
| мярка на резбата 2 | M10x1.25 |
| щанга | свързваща щанга |
| номер на артикул в чифта | 28047 |
| дължина | 125 mm |
| външна резба | M10 x 1,25 mm |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| повърхност | боядисан |
| диаметър | 8 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| тегло | 0,270 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 28046 |
| дължина | 125 mm |
| външна резба | M10 x 1,25 mm |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| повърхност | боядисан |
| диаметър | 8 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| тегло | 0,270 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| щанга | свързваща щанга |
| дължина | 125 mm |
| мярка на резбата 1 | M10x1,25 |
| мярка на резбата 2 | M10x1,25 |
| номер на артикул в чифта | 31-16 060 0018 |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| щанга | свързваща щанга |
| дължина | 125 mm |
| мярка на резбата 1 | M10x1,25 |
| мярка на резбата 2 | M10x1,25 |
| номер на артикул в чифта | 31-16 060 0016 |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| щанга | свързваща щанга |
| щанга | свързваща щанга |
| мярка на резбата 1 | M10x1,25 |
| мярка на резбата 2 | M10x1,25 |
| дължина | 55 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| щанга | свързваща щанга |
| дължина | 125 mm |
| външна резба | M10x1,25 mm |
| издание на производителя | HPS standard |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 49269HPS |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| щанга | свързваща щанга |
| дължина | 125 mm |
| външна резба | M10x1,25 mm |
| издание на производителя | HPS standard |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 49268HPS |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,215 kg |
| необходими бройки | 2 |
| щанга | свързваща щанга |
| мярка на резбата 1 | M10x1,25 |
| мярка на резбата 2 | M10x1,25 |
| дължина | 123,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 85 mm |
| ширина | 30 mm |
| височина | 54 mm |
| мярка на резбата | M10x1.25 |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| щанга | свързваща щанга |
| материал | стомана |
| дължина | 125 mm |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба 1 | M10 x 1,25 RHT M mm |
| външна резба 2 | M10 x 1,25 RHT M mm |
| номер на артикул в чифта | G7-856 |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| щанга | свързваща щанга |
| материал | стомана |
| дължина | 125 mm |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба 1 | M10 x 1,25 RHT M mm |
| външна резба 2 | M10 x 1,25 RHT M mm |
| номер на артикул в чифта | G7-855 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| щанга | свързваща щанга |
| продуктов номер | S4306670 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дължина | 155 mm |
| ширина | 60 mm |
| височина | 58 mm |
| мярка на резбата | M10x1.25 |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| дължина | 56 mm |
| диаметър 3 | 8 mm |
| щанга | свързваща щанга |
| вид на резбата | с дясна резба |
| мярка на резбата 1 | M10X1,25 |
| мярка на резбата 2 | M10X1,5 |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| дължина | 125 mm |
| диаметър 3 | 8 mm |
| щанга | свързваща щанга |
| мярка на резбата 1 | M10X1,25 |
| мярка на резбата 2 | M12X1,5 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дължина | 155 mm |
| ширина | 60 mm |
| височина | 58 mm |
| мярка на резбата | M10x1.25 |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| щанга | свързваща щанга |
| дължина | 55 mm |
| външна резба | M10x1,5 mm |
| издание на производителя | HPS standard |
| необходими бройки | 2 |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина | 56 mm |
| диаметър 3 | 8 mm |
| щанга | свързваща щанга |
| вид на резбата | с дясна резба |
| мярка на резбата 1 | M10X1,25 |
| мярка на резбата 2 | M12X1,5 |
| щанга | свързваща щанга |
| дължина | 125 mm |
| щанга | свързваща щанга |
| дължина | 125 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| щанга | свързваща щанга |
| дължина | 125 mm |
| мярка на резбата | M 10x1,25 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| щанга | свързваща щанга |
| номер на артикул в чифта | 85 92 8046 |
| дължина | 125 mm |
| външна резба | M10 x 1,25 mm |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| повърхност | боядисан |
| диаметър | 8 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| тегло | 0,270 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 85 92 8047 |
| дължина | 125 mm |
| външна резба | M10 x 1,25 mm |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| повърхност | боядисан |
| диаметър | 8 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| тегло | 0,270 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,215 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| щанга | свързваща щанга |
| дължина | 125 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| щанга | свързваща щанга |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| номер на артикул в чифта | JTS7551 |
| мярка на резбата | M10*1.25 |
| дължина | 125 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| щанга | свързваща щанга |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| номер на артикул в чифта | JTS7550 |
| мярка на резбата | M10*1.25 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| щанга | свързваща щанга |
| външна резба 2 | M10x1,25 mm |
| дължина | 56 mm |
| тегло | 0,220 kg |
| щанга | свързваща щанга |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| щанга | свързваща щанга |
| дължина 1 | 56 mm |
| мярка на резбата 1 | MM10x1.5R |
| страна на монтаж | отзад дясно |
| щанга | свързваща щанга |
| дължина 1 | 125 mm |
| мярка на резбата 1 | MM10X1.5R |
| номер на артикул в чифта | 47262 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| щанга | свързваща щанга |
| външна резба 2 | M10x1,25 mm |
| дължина | 55,5 mm |
| тегло | 0,200 kg |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| щанга | свързваща щанга |
| външна резба 2 | M10x1,25 mm |
| дължина | 55,5 mm |
| тегло | 0,2 kg |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| щанга | свързваща щанга |
| дължина 1 | 125 mm |
| мярка на резбата 1 | MM10X1.5R |
| номер на артикул в чифта | 47263 |
| щанга | свързваща щанга |
| мярка на резбата 1 | M10x1,25 |
| мярка на резбата 2 | M10x1,25 |
| дължина | 123,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| щанга | свързваща щанга |
| външна резба | M10x1,25 mm |
| дължина | 55 mm |