| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 47 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| брой на дупките | 3 |
| външен диаметър | 256 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой дупки на джанта | 4 |
| тегло | 4,54 kg |
| диаметър | 258 mm |
| височина | 64,5 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| центриращ диаметър | 57 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 240 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 42,7 mm |
| брой/разположение на дупките | 04/05 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| центриращ диаметър | 57 mm |
| тегло | 3,1 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 0920 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 27 cm |
| Широчина на опаковка | 25,5 cm |
| Височина на опаковка | 10 cm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой дупки на джанта | 4 |
| тегло | 4,54 kg |
| диаметър | 258 mm |
| височина | 64,5 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| центриращ диаметър | 57 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 264 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 42 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/06 |
| кръг на дупките | 110 mm |
| центриращ диаметър | 65,5 mm |
| тегло | 3,7 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 0921 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 30 cm |
| Широчина на опаковка | 28,5 cm |
| Височина на опаковка | 10 cm |
| дебелина | 24 mm |
| диаметър | 256 mm |
| височина | 47 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| материал | леярски чугун |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| брой на дупките | 6 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 4 |
| тегло | 5,47 kg |
| диаметър | 256 mm |
| височина | 47,3 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| диаметър | 258 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10,5 mm |
| минимална дебелина | 8,5 mm |
| височина | 64,7 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър на главината 1 | 57 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| тегло | 4,81 kg |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 258 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой на дупките | 4 |
| височина | 65 mm |
| центриращ диаметър | 57 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| мярка на резбата | 13 |
| диаметър на барабана | 168 |
| цвят | черен |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 256 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| височина | 41 mm |
| брой/разположение на дупките | 04/07 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| тегло | 5,1 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 0918 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 30 cm |
| Широчина на опаковка | 28,5 cm |
| Височина на опаковка | 10 cm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| диаметър | 256 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| мярка на резбата | 13 |
| височина | 47,1 mm |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| брой на дупките | 6 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 256 mm |
| височина | 47 mm |
| тегло | 11,42 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| брой/разположение на дупките | 4+1 |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| диаметър | 256 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| височина | 47,2 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър на главината 1 | 59 mm |
| тегло | 5,56 kg |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 280 mm |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| височина | 42 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/08 |
| кръг на дупките | 110 mm |
| центриращ диаметър | 70 mm |
| тегло | 6,7 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 0919 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 31,5 cm |
| Широчина на опаковка | 30 cm |
| Височина на опаковка | 10 cm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 258 mm |
| височина | 64 mm |
| тегло | 9,29 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 11 mm |
| минимална дебелина | 9 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 58 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |