| за номер артикул | PB 1276 |
| диаметър | 253 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10,2 mm |
| минимална дебелина | 8,9 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой на дупките | 4 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| височина | 33 mm |
| центриращ диаметър | 63,5 mm |
| вътрешен диаметър | 155 mm |
| отвор | 13,7 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| за номер артикул | 08.4931.24 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 252,5 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8,9 mm |
| височина | 33 mm |
| центриращ диаметър | 63,6 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой звена на верига | 85 |
| за номер артикул | 08.4931.24 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 252,5 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8,9 mm |
| височина | 33 mm |
| центриращ диаметър | 63,6 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой звена на верига | 85 |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| дебелина | 43,9 mm |
| външен диаметър | 258 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| минимална дебелина | 21 mm |
| тегло | 5,635 kg |
| центриращ диаметър | 63,5 mm |
| необходими бройки | 2 |
| диаметър | 258 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 63,5 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 43,9 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 4 |
| тегло | 5,66 kg |
| диаметър | 257,8 mm |
| височина | 44 mm |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| центриращ диаметър | 63,5 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| центриращ диаметър | 64 mm |
| брой на дупките | 4 |
| за номер артикул | F1022V |
| височина | 44 mm |
| диаметър | 258 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
| диаметър | 257,9 mm |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| височина | 43,9 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър на главината на колелото | 63,5 mm |
| брой на дупките | 4 |
| тегло | 5,8 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 258 mm |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| брой на дупките | 4 |
| вид на монтаж | завинтен |
| центриращ диаметър | 63,5 mm |
| дълбочина | 43,9 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 257,9 mm |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| височина | 43,9 mm |
| центриращ диаметър | 63,5 mm |
| брой на дупките | 4 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| дебелина | 43,9 mm |
| външен диаметър | 258 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| минимална дебелина | 21 mm |
| тегло | 5,635 kg |
| центриращ диаметър | 63,5 mm |
| необходими бройки | 2 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 4 |
| тегло | 5,66 kg |
| диаметър | 257,8 mm |
| височина | 44 mm |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| центриращ диаметър | 63,5 mm |
| диаметър | 257,9 mm |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър на главината на колелото | 63,5 mm |
| брой на дупките | 4 |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой на дупките | 4 |
| диаметър | 258 mm |
| центриращ диаметър | 63,5 mm |
| височина | 43,9 mm |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
| страна на монтаж | предна ос |
| външен диаметър | 258 mm |
| височина | 44 mm |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| центриращ диаметър | 63,5 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| отверстие за болт на джанта (мм) | 13 |
| брой на дупките | 4 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| за номер артикул | 09.A968.24 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 258 mm |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| височина | 44 mm |
| центриращ диаметър | 63,5 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой звена на верига | 85 |
| за номер артикул | 08.4931.2X |
| вид на спирачния диск | надупчен |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 252,5 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 9,1 mm |
| височина | 33 mm |
| центриращ диаметър | 63,6 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой звена на верига | 85 |
| повърхност | с покритие |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 44 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| брой на дупките | 1 |
| външен диаметър | 258 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 63,5 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| повърхност | с покритие |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 258 mm |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| височина | 44 mm |
| брой/разположение на дупките | 04/05 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| центриращ диаметър | 63,5 mm |
| тегло | 5,66 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 54760PRO |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| брой на дупките за закрепване | 1 |
| дебелина | 43,9 mm |
| външен диаметър | 258 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| минимална дебелина | 21 mm |
| тегло | 5,76 kg |
| центриращ диаметър | 63,6 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация |
| диаметър | 258 mm |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| височина | 44 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър на главината 1 | 64 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| тегло | 5,78 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 258 mm |
| височина | 44 mm |
| тегло | 11,44 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 63,5 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 258 mm |
| дебелина | 23 mm |
| височина | 43,9 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| брой/разположение на дупките | 4 |
| диаметър на главината на колелото | 64 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| тегло | 11.845 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 78BD5636-2 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 258 mm |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| височина | 44 mm |
| брой/разположение на дупките | 04/05 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| центриращ диаметър | 63,5 mm |
| тегло | 5,8 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 1760 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 30 cm |
| Широчина на опаковка | 28,5 cm |
| Височина на опаковка | 10 cm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| повърхност | с покритие |
| външен диаметър | 258 mm |
| дебелина | 23 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| височина | 44 mm |
| брой/разположение на дупките | 5/4 |
| тегло | 5,6 kg |
| кръг на дупките 1 | 108 mm |
| отвор на главината | 63,5 mm |
| диаметър | 258 mm |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| преработка | високовъглеродна |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 4 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| височина | 43,8 mm |
| центриращ диаметър | 63,5 mm |
| вътрешен диаметър | 136 mm |
| отвор | 13 mm |
| наличен MAPPкод |
| дебелина | 23 mm |
| диаметър | 258 mm |
| височина | 43,8 mm |
| тегло | 5,6 kg |
| отвор | 13 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| брой/разположение на дупките | 5/4 |
| вътрешен диаметър | 136 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 63,5 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| повърхност | с покритие |
| кръг на дупките 1 | 108 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 258 mm |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| брой на дупките | 4 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| височина | 43,8 mm |
| центриращ диаметър | 63,5 mm |
| вътрешен диаметър | 136 mm |
| отвор | 13 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 258 mm |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| преработка | високовъглеродна |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 4 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| височина | 43,8 mm |
| центриращ диаметър | 63,5 mm |
| вътрешен диаметър | 136 mm |
| отвор | 13 mm |
| наличен MAPPкод |
| за номер артикул | 09.A968.2X |
| вид на спирачния диск | надупчен/ вътр. вентилиран |
| диаметър | 258 mm |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
| минимална дебелина | 21,5 mm |
| височина | 44 mm |
| центриращ диаметър | 63,5 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой звена на верига | 85 |
| повърхност | с покритие |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| повърхност | с покритие |
| вид на спирачния диск | надупчен |
| външен диаметър | 258 mm |
| дебелина | 23 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| височина | 44 mm |
| брой/разположение на дупките | 5/4 |
| тегло | 5,6 kg |
| кръг на дупките 1 | 108 mm |
| отвор на главината | 63,5 mm |
| ABENr | KBA 60872 |