| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 9 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 9 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 17 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 17 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| височина | 13 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| височина | 13 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 21 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 21 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 5 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 5 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 13 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| брой възли | 3 |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 13 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| брой възли | 3 |
| страна на монтаж | задна ос |
| височина | 5 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| височина | 5 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| височина | 17 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| височина | 17 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| вариант на екипировка | Classic / Elegance |
| дължина | 336 mm |
| външен диаметър | 99 mm |
| диаметър | 14 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 2,92 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| вариант на екипировка | For Classic/Elegance |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,92 kg |
| дебелина 1 | 14 mm |
| външен диаметър | 99 mm |
| дължина | 336 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AA |
| диаметър | 13,5 mm |
| дължина | 310 mm |
| външен диаметър | 100 mm |
| дължина | 336 mm |
| външен диаметър | 99 mm |
| диаметър | 14 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 2,92 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 13,5 mm |
| дължина | 310 mm |
| външен диаметър 1 | 100 mm |
| тегло | 2,4 kg |
| цветна маркировка | жълт |
| многократен | 2 |
| цветна маркировка | бял |
| многократен | 1 |
| дължина | 371 mm |
| ширина | 108,5 mm |
| диаметър | 14,25 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 3,188 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,57 kg |
| дебелина 1 | 13,5 mm |
| външен диаметър | 101 mm |
| дължина | 312 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| вариант на екипировка | Classic / Elegance |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| страна на монтаж | предна ос |
| продуктов номер | 4021220 |
| параметър | AA |
| външен диаметър | 112 mm |
| диаметър | 14,25 mm |
| дължина | 395 mm |
| дебелина | 334 mm |
| външен диаметър | 110 mm |
| диаметър | 14 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 2,9 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| вариант на екипировка | For Classic/Elegance |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 14 mm |
| дължина | 322 mm |
| външен диаметър 1 | 100 mm |
| тегло | 2,7 kg |
| цветна маркировка | син |
| многократен | 3 |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 13,85 mm |
| дължина | 338 mm |
| външен диаметър 1 | 100 mm |
| тегло | 2,8 kg |
| цветна маркировка | зелен |
| цветна маркировка | жълт |
| многократен | 1 |
| параметър | AA |
| дължина | 363 mm |
| външен диаметър | 99 mm |
| диаметър | 14 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| дебелина 1 | 14 mm |
| диаметър | 100 mm |
| обща дължина | 320 mm |
| кодова буква | LL |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,62 kg |
| дебелина 1 | 13,5 mm |
| външен диаметър | 103 mm |
| дължина | 315 mm |
| дебелина | 334 mm |
| външен диаметър | 110 mm |
| диаметър | 14 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 2,9 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 14 mm |
| дължина | 373 mm |
| външен диаметър 1 | 110 mm |
| тегло | 3,4 kg |
| цветна маркировка | бял |
| многократен | 1 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 3,02 kg |
| дебелина 1 | 14,25 mm |
| външен диаметър | 99 mm |
| дължина | 348 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 14,2 mm |
| дължина | 350 mm |
| външен диаметър 1 | 111 mm |
| тегло | 2,9 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,984 kg |
| дебелина 1 | 14,5 mm |
| външен диаметър | 110 mm |
| дължина | 335 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 14 mm |
| дължина | 349 mm |
| външен диаметър 1 | 100 mm |
| тегло | 3 kg |
| цветна маркировка | жълт |
| многократен | 1 |
| цветна маркировка | зелен |
| многократен | 2 |
| параметър | AA |
| външен диаметър | 100 mm |
| дължина | 322 mm |
| диаметър | 14 mm |
| параметър | AA |
| дължина | 343 mm |
| диаметър | 14,75 mm |
| външен диаметър | 112 mm |
| параметър | AA |
| диаметър | 15,25 mm |
| дължина | 344 mm |
| външен диаметър | 111 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| вариант на екипировка | For Avantgarde |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| обурудване на автомобила | за автомобили с регулиране на нивото |
| вариант на екипировка | Avantgarde |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| продуктов номер | 4021210 |
| параметър | AA |
| дължина | 349 mm |
| диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 100 mm |
| параметър | AA |
| дължина | 393 mm |
| диаметър | 14,5 mm |
| външен диаметър | 111 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 3,14 kg |
| дебелина 1 | 15 mm |
| външен диаметър | 110,5 mm |
| дължина | 345 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,34 kg |
| дебелина 1 | 13,5 mm |
| външен диаметър | 99 mm |
| дължина | 307 mm |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 14 mm |
| дължина | 373 mm |
| външен диаметър | 110 mm |
| тегло | 3,4 kg |
| цветна маркировка | бял |
| параметър | AA |
| дължина | 320 mm |
| външен диаметър | 99 mm |
| диаметър | 13,25 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 13,25 mm |
| дължина | 320 mm |
| външен диаметър 1 | 99 mm |
| тегло | 2,5 kg |
| цветна маркировка | син |
| многократен | 1 |
| цветна маркировка | жълт |
| многократен | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 14,25 mm |
| дължина | 379 mm |
| външен диаметър 1 | 111 mm |
| тегло | 3,2 kg |
| цветна маркировка | бял |
| многократен | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 13,75 mm |
| дължина | 395 mm |
| външен диаметър 1 | 110 mm |
| тегло | 3 kg |
| цветна маркировка | жълт |
| цветна маркировка | червен |
| многократен | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 14,25 mm |
| дължина | 395 mm |
| външен диаметър 1 | 112 mm |
| тегло | 3,2 kg |
| цветна маркировка | зелен |
| многократен | 4 |
| дължина | 391 mm |
| ширина | 110 mm |
| диаметър | 14,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 3,345 kg |
| необходими бройки | 2 |
| параметър | AA |
| външен диаметър | 111 mm |
| дължина | 350 mm |
| диаметър | 14,2 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| вариант на екипировка | Classic / Elegance |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 14,75 mm |
| дължина | 378 mm |
| външен диаметър 1 | 110 mm |
| тегло | 3,4 kg |
| цветна маркировка | бял |
| многократен | 3 |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| параметър | AA |
| диаметър | 15 mm |
| външен диаметър | 111 mm |
| дължина | 390 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| усилено изпълнение | |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| вариант на екипировка | For Classic/Elegance |
| страна на монтаж | предна ос |
| усилено изпълнение | |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| усилено изпълнение | |
| вариант на екипировка | Avantgarde |
| дебелина 1 | 14 mm |
| диаметър | 110 mm |
| обща дължина | 376 mm |
| кодова буква | LL |
| параметър | AA |
| дължина | 383 mm |
| външен диаметър | 111 mm |
| диаметър | 15 mm |
| параметър | AA |
| диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 110 mm |
| дължина | 373 mm |
| параметър | AA |
| външен диаметър | 110 mm |
| диаметър | 14,75 mm |
| дължина | 378 mm |
| параметър | AA |
| дължина | 379 mm |
| външен диаметър | 111 mm |
| диаметър | 14,25 mm |
| параметър | AA |
| дължина | 395 mm |
| диаметър | 13,75 mm |
| външен диаметър | 110 mm |
| параметър | AA |
| дължина | 338 mm |
| диаметър | 13,85 mm |
| външен диаметър | 100 mm |
| параметър | AA |
| външен диаметър | 100 mm |
| диаметър | 14 mm |
| дължина | 330 mm |