| вид на спирачния диск | плътен |
| брой на дупките | 5 |
| диаметър | 268 mm |
| центриращ диаметър | 71 mm |
| височина | 35 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| мярка на резбата 1 | 13,3 |
| мярка на резбата 2 | 8,6 |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой на дупките | 5 |
| диаметър | 290 mm |
| центриращ диаметър | 71 mm |
| височина | 35 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| мярка на резбата 1 | 13,3 |
| мярка на резбата 2 | 8,6 |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
| центриращ диаметър | 70,8 mm |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| спирачна система | ATE |
| за номер артикул | C1021V |
| диаметър | 283 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| височина | 48 mm |
| брой на дупките | 5 |
| минимална дебелина | 24 mm |
| за номер артикул | 08.C308.11 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 268 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| височина | 35 mm |
| центриращ диаметър | 71 mm |
| брой на дупките | 5 |
| повърхност | с покритие |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 290 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| височина | 35 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/08 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| центриращ диаметър | 71,07 mm |
| тегло | 4,77 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 2278 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 32,5 cm |
| Широчина на опаковка | 31 cm |
| Височина на опаковка | 8 cm |
| тегло | 14,317 kg |
| диаметър | 283 mm |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 23 mm |
| кръг на дупките | 66 mm |
| брой на дупките | 4 |
| височина | 34,2 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 283 mm |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 24 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър на главината на колелото | 71,07 mm |
| брой на дупките | 5 |
| повърхност | боядисан |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой на дупките | 5 |
| диаметър | 283 mm |
| центриращ диаметър | 70 mm |
| височина | 48 mm |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 24 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| мярка на резбата 1 | 13,3 |
| мярка на резбата 2 | 8,6 |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
| диаметър | 268 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър на главината на колелото | 71 mm |
| брой на дупките | 5 |
| повърхност | боядисан |
| преработка | високовъглеродна |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| височина | 34,5 mm |
| брой на дупките | 5 |
| спирачна система | BOSCH |
| за номер артикул | C1023P |
| центриращ диаметър | 70,8 mm |
| диаметър | 290 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| минимална дебелина | 10 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| тегло | 6,560 kg |
| диаметър | 267,7 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10,5 mm |
| кръг на дупките | 61,9 mm |
| брой на дупките | 4 |
| височина | 73,2 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 283 mm |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 24 mm |
| височина | 48 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/08 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| центриращ диаметър | 71 mm |
| тегло | 6,43 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 2672 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 33 cm |
| Широчина на опаковка | 31,5 cm |
| Височина на опаковка | 12 cm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 268 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| височина | 35 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/07 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| центриращ диаметър | 71,07 mm |
| тегло | 4,23 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 2680 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 30 cm |
| Широчина на опаковка | 28,5 cm |
| Височина на опаковка | 8 cm |
| диаметър | 290 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър на главината на колелото | 71 mm |
| брой на дупките | 5 |
| повърхност | боядисан |
| преработка | високовъглеродна |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| центриращ диаметър | 71 mm |
| брой на дупките | 5 |
| за номер артикул | C1027V |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| височина | 48,1 mm |
| диаметър | 304 mm |
| минимална дебелина | 26 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| диаметър | 304 mm |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| центриращ диаметър | 71 mm |
| височина | 48 mm |
| минимална дебелина | 26 mm |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
| диаметър | 290 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 71,07 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| повърхност | боядисан |
| дълбочина | 35 mm |
| диаметър | 268 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 71,07 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| повърхност | боядисан |
| дълбочина | 35 mm |
| диаметър | 304 mm |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър на главината на колелото | 71 mm |
| брой на дупките | 5 |
| повърхност | боядисан |
| преработка | високовъглеродна |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 304 mm |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26 mm |
| височина | 48,1 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/08 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| центриращ диаметър | 71 mm |
| тегло | 8,6 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 2323 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 35 cm |
| Широчина на опаковка | 33,5 cm |
| Височина на опаковка | 12 cm |
| диаметър | 304 mm |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| повърхност | с покритие |
| преработка | високовъглеродна |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| височина | 48 mm |
| центриращ диаметър | 71 mm |
| вътрешен диаметър | 133,2 mm |
| отвор | 13,2 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| наличен MAPPкод |
| диаметър | 304 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 71 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| повърхност | боядисан |
| дълбочина | 48,1 mm |
| диаметър | 283 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 24 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 71,07 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| повърхност | боядисан |
| дълбочина | 48 mm |