| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| тегло | 2,52 kg |
| дебелина 1 | 13,5 mm |
| външен диаметър | 130 mm |
| дължина | 282 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | MB |
| форма на пружина | спирална пружина с нееднаква дебелина на метала |
| тегло | 2,5 kg |
| диаметър 1 | 11,2 mm |
| диаметър 2 | 13,5 mm |
| диаметър 3 | 12,3 mm |
| външен диаметър | 131 mm |
| дължина | 278 mm |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| освен за вариант на екипировка | MG or ZT |
| форма на пружина | миниблок |
| форма на пружина | спирална пружина с нееднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 13,75 mm |
| дължина | 345 mm |
| външен диаметър 1 | 174 mm |
| тегло | 2,802 kg |
| цветна маркировка | зелен |
| цветна маркировка | жълт |
| многократен | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| освен за вариант на екипировка | MG or ZT |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,85 kg |
| дебелина 1 | 14 mm |
| външен диаметър | 175 mm |
| дължина | 341 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър 1 | 11,1 mm |
| диаметър 2 | 13,6 mm |
| диаметър 3 | 12 mm |
| дължина | 287 mm |
| външен диаметър 1 | 131 mm |
| тегло | 2,518 kg |
| параметър | RC |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 13,75 mm |
| дължина | 372 mm |
| външен диаметър 1 | 175 mm |
| тегло | 2,798 kg |
| цветна маркировка | зелен |
| цветна маркировка | бял |
| многократен | 1 |