| диаметър | 258 mm |
| височина | 64,6 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| диаметър на главината | 181 mm |
| центриращ диаметър | 57 mm |
| височина | 58 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| вътрешен диаметър | 168 mm |
| брой на дупките | 4 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| диаметър на главината | 60 mm |
| брой на дупките 1 | 1 |
| брой на дупките 2 | 1 |
| диаметър | 258 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| кръг на дупките | 60 mm |
| височина | 47,2 mm |
| диаметър | 255,5 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24,2 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| брой на дупките | 4 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 258 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 58 mm |
| дебелина | 24 mm |
| диаметър | 256 mm |
| височина | 47,5 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| страна на монтаж | предна ос |
| кръг на дупките | 60 mm |
| височина | 47,2 mm |
| диаметър | 255,5 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24,2 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| брой на дупките | 4 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 256 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 47 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| диаметър | 256 mm |
| кръг на дупките | 60 mm |
| брой на дупките | 4 |
| височина | 47 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| диаметър | 256 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой на дупките | 4 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| височина | 46,8 mm |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| вътрешен диаметър | 141 mm |
| отвор | 12,6 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24,3 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| брой на дупките за закрепване | 1 |
| дебелина | 48 mm |
| външен диаметър | 256 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| минимална дебелина | 22 mm |
| тегло | 5,695 kg |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| диаметър | 258 mm |
| височина | 58,2 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 11 mm |
| брой на дупките | 4 |
| кръг на дупките | 120 mm |
| диаметър на главината | 180 mm |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| диаметър | 256 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой на дупките 1 | 1 |
| вътрешен диаметър | 141 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| височина | 47,3 mm |
| диаметър на главината | 60 mm |
| повърхност | с покритие |
| удовлетворява нормите на ЕИК | E1 90R-02C0064/0010 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 256 mm |
| дебелина | 24 mm |
| височина | 47,3 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| брой/разположение на дупките | 4 |
| диаметър на главината на колелото | 60 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| тегло | 11.130 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 78BD8338-2 |
| диаметър | 255,9 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24,1 mm |
| минимална дебелина | 22,4 mm |
| височина | 46,9 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър на главината на колелото | 60 mm |
| брой на дупките | 6 |
| тегло | 5,46 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 255,8 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| височина | 47,2 mm |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| брой на дупките | 4 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| контролен знак за преглед | K.B.A.: 61209 |
| тегло | 5,33 kg |
| диаметър | 256 mm |
| височина | 47 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| диаметър на главината | 148,8 mm |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| за номер артикул | O1007V |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| брой на дупките | 4 |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| височина | 47,2 mm |
| диаметър | 256 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| повърхност | боядисан |
| мярка на резбата | 12,6 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 256 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| височина | 47 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| цвят | черен |
| страна на монтаж | предна ос |
| външен диаметър | 256 mm |
| височина | 47,5 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| отверстие за болт на джанта (мм) | 12,6 |
| брой на дупките | 4 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 4 |
| тегло | 5,48 kg |
| диаметър | 256 mm |
| височина | 47,5 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 258 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой на дупките 1 | 1 |
| брой на дупките 2 | 1 |
| минимална дебелина | 10 mm |
| вътрешен диаметър | 164,5 mm |
| височина | 58 mm |
| диаметър на главината | 60 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 256 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| височина | 47,5 mm |
| брой/разположение на дупките | 04/05 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| тегло | 5,48 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 1335 0 1 |
| Дължина на опаковка | 30 cm |
| Широчина на опаковка | 28,5 cm |
| Височина на опаковка | 11,5 cm |
| диаметър | 256 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| височина | 47,5 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър на главината 1 | 59,8 mm |
| тегло | 5,4 kg |
| за OEномер | 96328338 |
| диаметър | 256 mm |
| височина | 46,8 mm |
| отвор | 12,6 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| вътрешен диаметър | 141 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 256 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| дълбочина | 47 mm |
| тегло | 11,006 kg |
| диаметър | 256 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| кръг на дупките | 60 mm |
| брой на дупките | 4 |
| височина | 47,2 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 256 mm |
| височина | 46,8 mm |
| отвор | 12,6 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| мярка на резбата | 12.6 |
| минимална дебелина | 21 mm |
| вътрешен диаметър | 141 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 256 mm |
| височина | 47,5 mm |
| тегло | 11,04 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 256 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| височина | 47,5 mm |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| брой на дупките | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| диаметър | 256 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 4 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| височина | 46,8 mm |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| вътрешен диаметър | 141 mm |
| отвор | 12,6 mm |
| наличен MAPPкод |
| диаметър | 256 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър на главината на колелото | 60 mm |
| брой на дупките | 4 |
| диаметър | 256 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 47,2 mm |
| диаметър | 278 mm |
| височина | 47,1 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| брой на дупките | 4 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| диаметър на главината | 154 mm |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| за OEномер | 96264591 |
| диаметър | 256 mm |
| височина | 46,8 mm |
| отвор | 12,6 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| вътрешен диаметър | 141 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| за номер артикул | 09.9483.10 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 256 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| височина | 47,5 mm |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой звена на верига | 110 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |